Hamouz
Pohled na Barrandov, signováno, datováno a popsáno vlevo dole Hamouz 1937 Barrandov, olej/plátno, 70,5 x 100 cm, poškozená malba a rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Hamouz
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |